KONST / Litografier / Färglitografi 16196071
nr 1619 6071
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 42x50 cm, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:18:33
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson
nr 1619 6071
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Utrop: | 500 kr |
måndag 13 maj 2024 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Sven X-et Erixson